Biuro rachunkowe Optima
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z naszymi konsultantami i poznaj szerzej ofertę.
Telefon: 12 378 38 35
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.plPrestiżowy adres dla przedsiębiorców

e-biuro
Wirtualne biuro to usługa, która zapewnia przedsiębiorcy uzyskanie obsługi biurowej dla swojej firmy bez konieczności wynajmu powierzchni biurowej oraz zatrudniania pracowników.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z generowaniem bardzo dużych kosztów, każde rozwiązanie, które umożliwi ich obniżenie warto przeanalizować.

Wirtualne biuro daje przedsiębiorcy możliwość:
  • wynajmu adresu dla rejestrowanej działalności gospodarczej,
  • wynajmu powierzchni biurowej w celu organizacji konferencji, spotkań biznesowych,
  • korzystania z sal szkoleniowych,
  • pozyskania obsługi biurowej oraz dodatkowych usług,
  • ograniczenie kosztów prowadzonej działalności gospodarczej,
  • skorzystania z usług specjalistów z danej dziedziny.

W przypadku korzystania z e-biura przedsiębiorca umożliwia sobie usprawnienie prowadzonej działalności gospodarczej, omija szereg formalności wynikających z konieczności obsługi biurowej firmy. Poszukiwanie lokalizacji dla firmy szczególnie w bardzo dużych miastach może sprawić przedsiębiorcy trudności, decydując się na wirtualne biuro podmiot gospodarczy może pozyskać prestiżowy adres dla firmy w większości polskich miast.

Nie wiadomo do kiedy wszyscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość korzystania z wirtualnego biuro. Rząd planuje nowelizację ustawy o swobodzie działalności gospodarczej i wprowadzenie nowych regulacji, które zakładać będą, że każda firma będzie musiała wynająć pomieszczenie, żeby mieć możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

Obecnie jednak każdy przedsiębiorca ma możliwość skorzystania z wirtualnego biuro. Dostępne są różne pakietu usług, które można zredukować lub też poszerzyć o nowe usługi w zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorców.

Wirtualne biuro to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców.
Blogger Templates