Biuro rachunkowe Optima
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z naszymi konsultantami i poznaj szerzej ofertę.
Telefon: 12 378 38 35
E-mail: kontakt@biurorachunkoweoptima.pl



Outsourcing uproszczonej księgowości

Outsourcing księgowości jest bardzo znanym rozwiązaniem, stosowanym w wielu firmach. W większości przypadków na zlecenie księgowości firmom zewnętrznym, decydują się przedsiębiorstwa, prowadzące pełną księgowość. Warto jednak wspomnieć, że jest to świetne rozwiązanie również w firmach, gdzie prowadzi się uproszczoną księgowość.

W tym wpisie kolejny raz poruszamy temat uproszczonej księgowości, więc przypominamy, że księgowość ta może być prowadzona w formie: KPiR, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz karty podatkowej. Chociaż są to bardzo proste formy, nie każdy przedsiębiorca będzie w stanie, poradzić sobie z prowadzeniem księgowości w ten sposób. Dlatego też i ci przedsiębiorcy mogą skorzystać z outsourcingu księgowości.

Ułatwienie prowadzenia firmy to nie jedyne korzyści tego rozwiązania. Również dużym plusem jest cena usługi, która stanowi znacznie mniejszy koszt dla firmy. Samodzielnie prowadząc księgowość, trzeba zaopatrzyć się w profesjonalne i dosyć drogie programy komputerowe oraz pozostałe niezbędne wyposażenie księgowe. Decydując się na outsourcing księgowy, wszystkie te wydatki stają się zbędne.


Blogger Templates